.

.

Затемнување Долга Завеса. 12-стапки Долго Затемнување Направени Завеса

Затемнување Долга Завеса. 12-стапки Долго Затемнување Направени Завеса

DEN 495.84

Од стока
Достапно.

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Оваа листа е за 1 панел на ctom направени 85-99% затемнување завеса.ВЕ МОЛИМЕ ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРИМЕРОЦИ ПРЕД НАРАЧУВАЊЕ ЗАВЕСИ CAE ОВАА СТАВКА ЌЕ CTOM НАПРАВЕНИ КОГА НАРЕДИ И НИЕ СЕ ПРИМЕНУВААТ 20% НАДОМЕСТ ОБНОВУВАЊЕ ОСВЕН АКО ПОВТОРНО СЕ ГРЕШКИ НАШИОТ ДЕЛ. дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските митри, може да се разликува од бојата помеѓу вистинскиот производ и р-екранот, затоа препорачуваме прво да ги видите примероците.Завесите не доаѓаат со облоги, туку 85-100% сончева светлина . Црното, кафеавото вино и темносината боја се 99-100% затемнување. иге, иге, крем и се 85% blackout.By стандардната завеса доаѓа со сребрен метален врв, но наместо тоа можеме да направиме џебен врв (ве молиме испратете е-пошта ако џебен врв). Можеме да направиме штипка одозгора или да додадеме лента со прачка по цена. Или дизајни достапни премногу.Имаме и чиста воил, проегирна постелнина, природен лен, луксузен лен, 100% постелнина за затемнување и полиестерски завеси со дезен.Ако должината што не е наведена овде, ве молиме изберете најблиска достапна должина и е-пошта за точната должина . Имаме исти завеси и во мали димензии (Пребарување ASIN B08 X7 JGF8 M за помали големини) Затемнување Долга Завеса. 12-24 стапки Долго Затемнување Направени Завеса (Беж, 50 " Wx288 L).

За производот

Купувачите избираат и