.

.

Студио Wynwood Printed Food & Breamage Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Food & Breamage Canvas Art Print

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Пистата Авенија Авенија храна и кујна wallидна уметност платно за печатење на лушпите „Лурдес“ - овошје од розови папаја бобинки - портокалови, зелени лардес - забава на розови папаја, е вешто изработено тропско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна портокалова боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на храна и пијалоци со тема на овошје за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и