.

.

Филипс Норелко Комплет За Тело За Замена На Сечилото, QP610 80

Филипс Норелко Комплет За Тело За Замена На Сечилото, QP610 80

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Филипс Норелко Ножот за замена на Ножот ги украсува, рабовите и ја бричи секоја должина на косата, дури и на телото. Овој заменски пакет вклучува едно сечило за лицето или телото, плус штитник за кожа за чувствителни области и чешел за тело. Компатибилен е со сите рачки На One Blade, Oneblade Лице + Тело и One Blade Pro. Заборавете на користење на повеќе алатки. One Blade го прави сето тоа. Вклучува 1 заменско сечило за лице или тело, 1 штитник за кожа и 1 чешел за тело. Кликнете-на заштитник на кожата за дополнителна заштита на чувствителните области. Прикачете чешел за тело (3мм) за брзо кастрење на поголеми површини. Секоја замена сечилото трае до 4 месеци. (За најдобро искуство со бричење . Врз основа на 2 целосни бричење на лицето неделно. Вистинските резултати може да варираат.). Се вклопува на Сите oneblade, Oneblade Лице + Тело, И One Blade Pro рачки.

За производот

Купувачите избираат и