.

.

Нутрихеф Сос Нелепливи Висококвалификувани Кујнски Садови со Проѕирни Капаци Од Калено Стакло,, 1, 2. Кварт Тенџере

Нутрихеф Сос Нелепливи Висококвалификувани Кујнски Садови со Проѕирни Капаци Од Калено Стакло,, 1, 2. Кварт Тенџере

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Стилски Модерен Дизајн На Кујнски Садови Издржлив И Долготраен Нелеплив Слој Отпорен На Топлина Лак Надворешен Индукциски Компатибилен Отпорен На Дамки И Лесен За Чистење Безбеден За Гас, Електричен, Керамички И Индукциски Контра Плочи За Готвење Стилски Модерен Дизајн На Кујнски Садови Издржлив И Долготраен Нелеплив Слој Отпорен На Топлина Лак Надворешен Индукциски Компатибилен Отпорен На Дамки И Лесен За Чистење Безбеден За Гас, Електричен, Керамички И Индукциски Бројач Готвачи.

За производот

Купувачите избираат и