.

.

Гармин Вивофит Фитнес Бенд-Морнарица

Гармин Вивофит Фитнес Бенд-Морнарица

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Фитнес Бендот Гармин Вивофит2, темносина верзија. Модел : (010-01503-02).Карактеристики : - работи на редовни батерии за часовници, така што полнењето не е потребно - Звучи предупредување и покажува лента за движење ако нема движење за еден час - Снима време, чекори и калории за фитнес активности - ноќно читлив дисплеј овозможува да се проверува статистиката во секое време.- Парови со компатибилни уреди и Garmin Поврзете Мобилна Апликација.марка : Garminattachmant : Cristbandcolor : Blackmodel : Garmin Vivofit 2type : Фитнес Бенд Калории Монитор,Растојание,Тајмер.

За производот

Купувачите избираат и