.

.

Аура 28. во. Бела И Полиран Месинг Нерѓосувачки Челик Бар Столче

Аура 28. во. Бела И Полиран Месинг Нерѓосувачки Челик Бар Столче

DEN 1439.84

Од стока
Достапно.

Аура 28.54 во. Бела И Полиран Месинг Нерѓосувачки Челик Бар Столче студија во рамнотежа. Овој бар столче е недооценено луксуз. Одликувајќи се со дизајн на пловечка рамка со закривена основа, неговиот уникатен модерен стил создава непобитно чувство на леснотија. Мазниот Тапацир Од Вештачка Кожа е прилагоден на елегантно амортизирано седиште кое лесно се потпира на полирана метална основа, зголемувајќи го неговото чувство без напор. Неговиот шик полиран месинг финиш дава суптилно раскошен допир што ќе ја подигне атмосферата во секој простор за јадење. За да го комплетирате изгледот, координирајте се со Столчето За Јадење Аура. Спецификации : Модерен Шанк Без Грб Совршен За Елегантна Употреба во Бар и Кујна.Мерки : 16.54 во. Должина, 28,54 во. Висина, 16.54 во. Длабочина.Метална Основа Од Нерѓосувачки Челик Месинг Полирантапациран во Вештачка Кожа со Подлога од Пена.Дизајн без грб Со Геометриска Основа.Вклучува Потпирач За Нозе Висина На Седиштето : 28,54 " Доставени До Вас Целосно Собрани! Не Е Потребно Собрание! Модерен Шанк Без Грб Совршен За Елегантна Употреба во Бар и Кујна. * Мерки : 16.54 во. Должина, 28,54 во. Висина, 16.54 во. Длабочина. * Полиран Месинг Од Метална Основа Од Нерѓосувачки Челик * Тапациран Во Вештачка Кожа со Подлога од Пена. * Дизајн без грб Со Геометриска Основа . * Вклучува Подлога За Потпирачи За Нозе * Висина На Седиштето : 28,54 " * Доставени До Вас Целосно Собрани! Не Е Потребно Собрание!.

За производот

Купувачите избираат и