.

.

Подобри Домови И Градини Надворешен Двор Плоштад Пуф, Повеќе Обрасци

Подобри Домови И Градини Надворешен Двор Плоштад Пуф, Повеќе Обрасци

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Погоден за живеење, убав, удобен. Додадете стил и удобност во вашиот надворешен простор за живеење со Овие Подобри Домови и Градини На Отворено. Исполнет со полистиренски монистра, тој е дизајниран да обезбеди долготрајна удобност додека уживате во вашиот надворешен простор. Се одликува со издржлива надворешна ткаенина која одбива вода и Е третирана СО УВ за да се спротивстави на избледување. Полиестерската ткаенина за лесна нега може да се исчисти користејќи само сапун и вода. Овој пуф има и заварен детал, давајќи му уникатна и елегантна завршница. Оваа перница може да се користи сама или координирана со други предмети (продадени одделно) во истата колекција ткаенини, што ќе ви овозможи да додадете поп боја и личен стил на вашиот надворешен простор. Овој Атрактивен Подобар Пуф За Домови и Градини ќе направи одличен додаток на вашиот комплет мебел на отворено, со стил и удобност што ќе трае! Вкупни димензии : 17"L x 17"W x 17" H. Исполнет со полистиренски монистра за да обезбеди долготрајна удобност. Издржлива, 100 проценти надворешна полиестерска ткаенина. Ув заштита за да се спротивстави на избледување. Заштитниот третман помага да се одбие водата. Чисти лесно со сапун и вода.

За производот

Купувачите избираат и