.

.

Cripyery Безжична Слушалка Bluetooth-Компатибилен Интелигентен Степен На Намалување На Бучавата Ротација Премиум Верност Квалитет На Звукот Безжични Слушалки Дигитален ?

Cripyery Безжична Слушалка Bluetooth-Компатибилен Интелигентен Степен На Намалување На Бучавата Ротација Премиум Верност Квалитет

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Она што оваа слушалка со ротирачка слушалка од 270 степени и ротирачки куки за уши од 180 степени може да ви го понуди е тоа што поддржува двојна ротација под кој било агол и може да се користи и на левото и на десното уши.2 чип, оваа безжична слушалка е стабилна во преносот без заостанување и има силен сигнал, што ви овозможува непречено да гледате филмови, да играте игри, да слушате песни итн.

За производот

Купувачите избираат и