.

.

Лејди и Трамп бебешки девојчиња Ромпер, 3-парчиња, големини 0- месеци

Лејди и Трамп бебешки девојчиња Ромпер, 3-парчиња, големини 0- месеци

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Овој ромпер поставен за вашето девојче има слатки, шарени отпечатоци од нејзините омилени ликови со кученца lovey dovey од Лејди и Трамп. Со размачкани детали и украси за лак, овој ромпер доаѓа со кратки ракави и совпаѓање на главата за да го заврши изгледот. Овој ромпер сет е направен во супер-мека ткаенина и е лесна облека за носење со својот дизајн на копчето Snap-толку погодно за бебето и родителите! Материјал : маица : 60% памук/40% полиестер; Ромпер : 60% памук/40% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 ромпер, 1 маица и 1 лента за глава. Карактеристики на Romper : Копчиња за предвремени нозе; Сметување на врвот; акценти на лак на ленти за рамо; сите отпечатоци. Карактеристики на маицата : Дизајн на ребра на Jerseyерси; Затворање на копчето за копчиња на задниот врат; кратки ракави; ткаен акцент на ознаката на ракавот. Карактеристики на главата : акцент на лак; сите отпечатоци. © Дизни, сите права се задржани. Дама на девојчињата на бебето и сет на Трамп Ромпер.

За производот

Купувачите избираат и