.

.

Елен Осветлување Barringer Мини Приврзок Светлина-6W во. Постара Бронза

Елен Осветлување Barringer Мини Приврзок Светлина-6W во. Постара Бронза

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Едноставните, чисти линии на стилот На Мисијата се очигледни во дизајнот на Мини Приврзокот За Осветлување На Елен - 6w инчи. Осветлување Ад. Мисија стил светлина Со Стариот свет мика сенка. Потребна е една средна сијалица од 60 вати (не е вклучена).

За производот

Купувачите избираат и