.

.

Унизирани Чевли За Пливање Жени Флип Апостолки Меки Нелизгачки Влечки За Пливање Влечки За Облак Влечки За Разделување На Прсти Сандали Влечки За Облак 36. црно

Унизирани Чевли За Пливање Жени Флип Апостолки Меки Нелизгачки Влечки За Пливање Влечки За Облак Влечки За Разделување На Прсти

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

Единствена дебелина : 1,5 см (вклучен) -3,5 см. Горен материјал : Избегнувајте : 36-37,38-39,40-41,42-43,44-45 ѓон технологија : инјектирање обликувани чевли функција : подобрена, амортизација Унисекс Чевли За Пливање Жени Флип Апостолки Меки Нелизгачки Папучи За Пливање Влечки За Облак Влечки За Разделување На Прсти Сандали Влечки За Облак 36,5 црни.

За производот

Купувачите избираат и