.

.

Викерман 5 ' Замрзнат Сјај Таненбаум Бор Вештачка Елка, Јасни Светла На Dura-Lit®

Викерман 5 ' Замрзнат Сјај Таненбаум Бор Вештачка Елка, Јасни Светла На Dura-Lit®

DEN 7268.96

Од стока
Достапно.

Викерман 5 'х 23" Замрзнат Сјај Таненбаум Бор Вештачки Елка кој 294 Јп Совети, и 150 Јасно Дура Осветлена УЛ Светла. Ова прекрасно дрво доаѓа претходно осветлено со блескаво Светло осветлено со Дура, Има ладен сјај нагласени совети ЗА јп на метални гранки со шарки, Удобен Прекинувач За Вклучување/Исклучување И Метален Држач За Дрво Е Вклучен матирани врвови - ова дрво доаѓа со лесно матирани врвови за сјај. Доаѓа прелит со 150 Јасни Светла осветлени Од Дура. Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога Некои Светилки се скршени или недостасуваат. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

За производот

Купувачите избираат и