.

.

44 ид Памучна Шиење И Занаетчиска Ткаенина, Црна

44 ид Памучна Шиење И Занаетчиска Ткаенина, Црна

DEN 100.32

Од стока
Достапно.

Додадете малку боја на вашиот проект со нашите нови ПЕЈАЧКИ ткаенини 100% Цврста памучна ткаенина Со Прстен. Нашата цврста црна Памучна ткаенина е совршена за ватирање, облека и многу повеќе! ПЕЈАЧ ткаенини-Цврст памук 2 двор сече Црно. Совршен за сите ваши проекти за шиење и изработка. 100% Рингспун Памук. Грижа : машинско перење нежен студ со слични бои, белило без хлор, сушење на суво ниско, ладно железо. Ширина : 44". Не е наменет за детска облека за спиење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и