.

.

Бригс И Стратон Косилка Макара, BLD DRV 42

Бригс И Стратон Косилка Макара, BLD DRV 42

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Мареј Косилка Макара. Вистински бригс И Стратон замена дел. Овој оем дел обезбедува правилно вклопување и перформанси за одржување на животниот век на вашата опрема. Макара, Џекшафт. Одговара на различни модели мареј тревник трактор. Металната макара се прицврстува на вратилото и се користи за ротирање на сечилата додека ременот ја придвижува оваа макара.

За производот

Купувачите избираат и