.

.

Иколев Часовник Креативен Симпатичен Мини Метал Мал Будилник Електронско Патување Дома Кревет Биро Часовник Декор Будилник

Иколев Часовник Креативен Симпатичен Мини Метал Мал Будилник Електронско Патување Дома Кревет Биро Часовник Декор Будилник

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

【+Прилика е Погодна За дневна соба, кујна, канцеларија или студија, така што ќе можете да го знаете времето кога студирате, работите или готвите или патувате. Составена е електроника со копче будилникот има кружен дијаметар од 5 см. Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите. ⏰●Временски Дисплеј®12/24 Часа Часовник, табела за споредба На светскиот часовник, Часови и минути Дисплеј, големиот лцд-екран ви ги покажува јасните информации.Вклучен е пакет : 1 x Будилник 【●Лесен За Употреба●Нашиот будилник е толку лесен за употреба што само треба да го испробате и да се навикнете. Тоа е исто така голем празник подарок за тинејџерски девојки момчиња, деца, пријатели, најблиски и семејство.Овој мини будилник користи копче електроника (модели AG13 ИЛИ LR44), секој будилник ќе се состави по еден, пластичните разделувачи ќе се отстранат при употреба, будилникот може да се користи нормално.Поставете го алармот или времето, следете ја насоката означена со копчето до, во спротивно може да предизвика алармот да биде неточен. ⏰€Одличен Избор За Подароци За Најблиските} Дизајниран да биде практичен и стилски, овој будилник со светлина е совршен за decетски декор на просторијата.

За производот

Купувачите избираат и