.

.

Скрантон и Ко Модерен Канцелариски Стол Со Фау Кожа и Сива Мрежа

Скрантон и Ко Модерен Канцелариски Стол Со Фау Кожа и Сива Мрежа

DEN 1856.00

Од стока
Достапно.

Стилизирајте ја вашата домашна маса со модерен стилизиран канцелариски стол Од Скрентон И Ко. Овој производ се одликува со контурна сива мрежа за поддршка на грбот, навалување на потпирачот за грб, подигнување на гас, обложени црни вештачки кожни раце со хромирани нозе и тркалачки тркала. Удобниот, современ дизајн ќе ја нагласи секоја голема поставка на бирото додека нуди опција за лесно прилагодување на висината и обликот на вашето тело. Одличен додаток на секој дом!Карактеристики : сива мрежа и вештачка кожа амортизирана потпора за седиште и лумбална потпора подигнувањето на гас се прилагодува на висината на вашата работна маса потпирачи за раце со обложена кожа и 360 Вртливи лесни за склопување спецификации : Капацитет На Тежина : 220 фунти Висина На седиштето : 19"-23"Длабочина На Седиштето : 19,5" Скрентон И Ко Модерен Канцелариски Стол Со Вештачко кожа и сива мрежа.

За производот

Купувачите избираат и