.

.

& L Градина- Слигбек потпетица во црна боја

& L Градина- Слигбек потпетица во црна боја

DEN 350.08

Од стока
Достапно.

Достапно во сина, розова, црна и беж. Овие потпетици на Sligback потпетици се совршен додаток на вашата гардероба. Тие се лесни за облекување и можат да бидат облечени нагоре или надолу, а перфорираните детали додаваат симпатична уникатност. Тие работат точно на големината. 4.5 Во висина на потпетиците, работи точно до големината. Деним ткаенина горниот, исцрпениот раб, перфориран.

За производот

Купувачите избираат и