.

.

Маскирни Чорапи Чевли За Бебешки Подови Деца Чорапи Што Не Се Лизгаат Боси Момчиња Чевли За Бебиња Девојки Сандали За Патики Големина 1

Маскирни Чорапи Чевли За Бебешки Подови Деца Чорапи Што Не Се Лизгаат Боси Момчиња Чевли За Бебиња Девојки Сандали За Патики

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Таа е направена од материјали, меко чувство на рака, на вашето бебе. Тип На Затворање : Лизгање. Единствен материјал : Гума. Пол : Девојки и момчиња. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. и Шармантен дизајн на располагање, Направете го вашето бебе повеќе . Должина на влошка=Должина на Стапалото+0,8 см. Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина. Содржина на пакетот : 1 пар бебешки чевли. Горен материјал за чевли : табела Со Големина на Памучна Мешавина : . Големина : И Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Должина На Влошка : 13,5 СМ/5,3" ЕУ : 22,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 САД : 6,5 М Погоден За : Мала Големина : М Препорачана Возраст : 2-3 Години Должина На Влошка : 14,5 СМ/5,7" ЕУ : 24 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 САД : 8 М Погоден За : Мала Големина : Л Препорачана Возраст : 3-4 Години Должина На Влошка : 16 СМ/6,3" ЕУ : 26.5 Велика Британија : 8.5 Сад : 9.5 м погоден за : МАЛИ ДЕЦА ГОЛЕМИНА : XL ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 4-5 ГОДИНИ ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА : 17.5 СМ/6.9" Еу : 28.5 Велика Британија : 10.5 Сад : 11.5 м погоден за : МАЛИ ДЕЦА ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА=ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО+0.8 СМ. Ве молиме Дозволете грешка од 1-3мм Поради Рачно Мерење. Пол : Девојки и момчиња. Содржина На Пакетот : 1 Пар Бебешки Чевли. Ако не Сте Сигурни Која Големина или Други Проблеми,Ве молиме Контактирајте Не За Да Бидете Сигурни Дека Ќе Изберете Точна Големина.

За производот

Купувачите избираат и