.

.

Холмс Десктоп Вистински Прочистувач На Воздух Од Типот Хепа Со Опционален Јонизатор, Мал Прочистувач На Воздух

Холмс Десктоп Вистински Прочистувач На Воздух Од Типот Хепа Со Опционален Јонизатор, Мал Прочистувач На Воздух

DEN 1119.84

Од стока
Достапно.

Прочистувачот На Воздухот Хепа На Работната Површина Холмс е совршен за мали спални соби, канцеларии или студентски домови. Работи тивко за да помогне да се отстранат до 99% од честичките во воздухот, како што се полен, прашина, мувла, првут од домашни миленици и чад, обезбедувајќи ослободување од мирис и надразнувачи во воздухот. Максимална прашина отстранување стапици и брави 30% повеќе прашина и честички. Филтерот од типот ХЕПА фаќа честички мали колку 2 микрони за да можете удобно да дишете. Вклучува еден филтер Аер1 со моќност за елиминирање на мирисот на сода бикарбона Со Рака И Чекан и е поддржан од 3-годишна ограничена гаранција. Филтерот од типот ХЕПА помага да се отстранат до 99% од честичките во воздухот. Визипур филтер гледање прозорец ви овозможува да се види кога тоа?време е да го замените вашиот филтер. Се препорачува за соби до 132 квадратни метри. Филтерот е подобрен со сода бикарбона Со Рака И Чекан за да помогне во елиминирање на мирисите. Опционалниот јонизатор помага при отстранување на честички. 3 поставки за брзина за одржување на воздухот свеж и чист. 3-годишна ограничена гаранција.

За производот

Купувачите избираат и