.

.

Насловна Инспирира Држач За Четка За Заби

Насловна Инспирира Држач За Четка За Заби

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Држачот За Четка За Заби "Инспирирај" е каменина со налепница со колаж со зборот "Мудрост", пеперутка и сликарски примероци во боја. Декоративен дизајн со подигнат свиток го нагласува дното на гимнастичарот и е рачно обоен, додека горниот дел е рачно обоен во бургундска боја. Дајте преуредување на вашата бања со возбудливата колекција Инспирира бања. СКЛ Дома од сабота Најт Оод. носи личност, забава и талент во најинтимните простори во вашиот дом со производи кои се движат од додатоци за капење и завеси за туширање, до крпи, завеси и пошироко. Без разлика дали вашиот стил е оптимист и модерен, или класичен И пријатен, SKL Home обезбедува изглед за комплимент на речиси секој декор. Комбинирајќи 40 + години искуство, глобална инспирација за дизајн и премиум измислици, SKL Home продолжува да го води патот во домашните додатоци. Вклучува 1 држач за четка за заби. Застаклен дизајн со украсно украсување. Може да се користи за држење рачни или електрични четки за заби. Изработени од Каменина . Избришете ја со влажна крпа.

За производот

Купувачите избираат и