.

.

Куче Играчка, Јаже Тениско Топче Војна На Ѕвездите Галактичка Империја Обележја Црно Бело

Куче Играчка, Јаже Тениско Топче Војна На Ѕвездите Галактичка Империја Обележја Црно Бело

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Нашата Тениска Топка Со Тока Надолу е совршена играчка за џвакање за вашето куче! Нашата издржлива, висококвалитетна тениска топка е направена со специјален неабразивен филц кој нема да ги истроши забите на вашето куче. Јажињата во стилот слика-8 ја прават оваа играчка совршена за игра на влечење војна. Овој производ Е Официјално Лиценциран Од Лукасфилм Оод. Тениско Топче со јаже е совршена играчка за џвакање за вашето куче!.

За производот

Купувачите избираат и