.

.

Чесапик Микрофибер Црна Бушава Област Килим

Чесапик Микрофибер Црна Бушава Област Килим

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Набавете го овој тепих со површина од микрофибер во црна боја за да додадете контрастна боја и кадифна топлина во вашиот животен простор со овој цврст, рачно ткаен тепих со голема површина. Потонете ги прстите во густиот, мек куп направен од памук и микро полиестер. Достапно во неколку свежи, привлечни бои кои лесно се координираат со повеќето декор. Нашите килими од микрофибер се направени од микрофибер-ткаенина составена од исклучително фини влакна од полиестер. Ние го создадовме овој квалитетен тепих за бушава област за дополнување од ретро до најосновните вкусови. Овие килими од микрофибер се достапни и меки и се спротивставуваат на натрупување повеќе од традиционалната полиестерска ткаенина. Ве покануваме да ја внесете меката кадифеност на овој тепих со црна боја во вашиот простор. Најдобро поврзан со подлога за тепих што не се лизга (не е вклучена). Чесапик Микрофибер Црна Бушава Површина Килим (5 'х7').

За производот

Купувачите избираат и