.

.

Cricut® Инфузибилни Листови Со Мастило Шема, Кампување Надвор, 12 12

Cricut® Инфузибилни Листови Со Мастило Шема, Кампување Надвор, 12 12

DEN 575.84

Од стока
Достапно.

Кога се пренесуваат со употреба на високи температури, овие претходно потпишани листови цветаат во живописни, живописни нијанси пред вашите очи. Подгответе се за следната најжешка работа во трансферите на топлина! Прилагодете Ги Маиците, торбите и многу повеќе со трансфери на про-ниво кои траат вечно. Персонализирајте го секое компатибилно празно Мастило со Мастило со име, лого, внатрешна шега или омилен цитат користејќи ја вашата машина За сечење cricut® и овие листови подготвени за сечење во комплементарни обрасци.

За производот

Купувачите избираат и