.

.

Сици Тенлитс Умира 12 Пкг Од Тим Холц-Блок Календарски Зборови

Сици Тенлитс Умира 12 Пкг Од Тим Холц-Блок Календарски Зборови

DEN 719.84

Од стока
Достапно.

Тинлит умира нудат различни достапни соло опции или опции за повеќе умирање. Sizzix Thinlits Умира Од Тим Холц, 12pk, Блок Календарски Зборови : Thinlits се лесни за употреба и се компактни и преносливи. Компатибилен со повеќето машини за сечење умре (не е вклучен). Овој пакет содржи 12 умира. Дизајн : Блокирајте Календарски Зборови (со димензии помеѓу 3/4 "х 1-1/8" и 3/4"х 3"). Дизајнер : Тим Холц. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и