.

.

јајца Женски Секојдневни Редовни Хулахопки, Пар

јајца Женски Секојдневни Редовни Хулахопки, Пар

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Л ' јајца Женски Секојдневни Редовни Хулахопки, 4 Пар. Лесен и удобен спој за гардероба, со мазни, проегирни нозе кои се совршени за секојдневно носење.Засилена гаќичка за одлично вклопување.Целосен еластичен појас со неконтролиран врв.Цел ден чиста најлонска нога.Современ проегирен прст. Уживајте во класичното вклопување На хулахопки Л ' јајца, секој ден. Засилена гаќичка за одлично вклопување. Проѕирен Прст. Чиста 20 негира изглед.

За производот

Купувачите избираат и