.

.

Огледало Компатибилно Со 2005-Шевролет Еквино 2006-Понтијак Торент Десно Патничко Сликарство Кул-Вуе

Огледало Компатибилно Со 2005-Шевролет Еквино 2006-Понтијак Торент Десно Патничко Сликарство Кул-Вуе

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точки : Без Функција На Слепа Точка Боја/Финиш : Тип На Преклопување На Боја : Рачно Преклопување Стакло Работа : Моќно Стакло Загреано : Не-Загреано Сеќавање Потсетиме : Без Меморијапроизвод Одговара : Вклучено Е Директно Вклопување На Светлото На Локва : Без Продадена Светлина На Локва : Се Продава поединечно препорачана Употреба : Ое Замена Дали Вашите Најприфатливи Огледала За Замена На Ое И Тие Се Произведени Од Најквалитетни Материјали Отпорни На Корозија За Да Ги Издржат Сите Видови Временски Услови. Кул Вуе е специјализиран за производство на огледала за сите изработки и модели на возила; Нашите огледала минуваат низ ригорозни временски услови, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате огледала со највисок квалитет. Поддржан од 1-годишна ограничена Гаранција за Кул Вуе-Не можете да погрешите Со Огледалата На Кул Ву!Брановите линии на Огледалните Очила не треба да се користат за да се идентификуваат Загреаните Огледала бидејќи се повеќе и повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала.Компатибилен со следниве возила : Локација : Патнички Страна година(и) Направи Модел Трим 2008-2009 Шевролет Рамноденица ЛТЗ, Спорт 2006-2009 Шевролет Рамноденица ЛС, ЛТ 2005 Шевролет Рамноденица 2008-2009 Понтијак Торент ГХП 2008 Понтијак Торент Гт 2007 Понтијак Торент спорт 2006-2009 понтијак Торент База Ое Број : 19169156. Број на линк : ГМ1321320. Размена На Дел Број : 19169156 ГМ1321320.

За производот

Купувачите избираат и