.

.

Вилвуд Мајстор Цилиндар

Вилвуд Мајстор Цилиндар

DEN 994.72

Од стока
Достапно.

Вилвуд воведува нови Гс Компактни Далечински Главни Цилиндри. Новите главни цилиндри се целосно нов дизајн за обнова со алуминиумско тело со висок притисок со заштитна завршница на е-палто. Далечинските цилиндри имаат стандарден влез со навој 7/16-20. Внатрешно, рафинираната пружина за враќање и склопот на клипот обезбедуваат позитивна контрола на притисокот заедно со брзо и целосно ослободување. 0.75 " носеше големина. Алуминиумска конструкција. Црна е-Палто заврши. 8 " вкупна должина. Продадени секој. Овие главни цилиндри се целосно нов дизајн за обнова. Далечинските цилиндри имаат стандарден влез со навој 7/16-20. Главниот цилиндар има 0,75 "големина на отворот и мери 8" во вкупна должина. Се одликува со алуминиумско тело со висок притисок со заштитна завршница на е-палто. Внатрешната рафинирана пружина за враќање и склопот на клипот обезбедуваат позитивна контрола на притисокот.

За производот

Купувачите избираат и