.

.

Женска Памучна Долна Облека Со Висок Струк-Дише, Лесна, Гаќи За Истегнување За Жени-Мулти-Пакет

Женска Памучна Долна Облека Со Висок Струк-Дише, Лесна, Гаќи За Истегнување За Жени-Мулти-Пакет

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Спецификации : . Материјал : Памук. Тип на долна облека : долна облека. Висок пораст тип на зграда : среден струк. Пол : Женски. Тип на долна облека : долна облека. . Големина Шема : . Големина - - - - - ПоловинатаПоловинатаКолк. М40-50 КГ58-60см 22.8"-23.6"78-81см 30.7"-31.8". Л-50-60 КГ63-66см 24.8"-25.9"82-85см 32.2"-33.4". ХЛ-60-70 КГ69-72см 27.1"-28.3"86-89см 33.8"-35.0". ХХЛ70-80КГ74-77см 29.1"-30.3"90-93см 35.4"-36.5". 3 XL80-90 КГ77-82см 30.3"-32.2"-94-101см 36.9 "-39.7". 4 XL90-100 КГ-82-87см 32.2"-34.2"100-105см 39.3 "-41.3". 5 XL100-110 КГ87-92см 34.2"-36.2"104-112см 40.9 "-44.0". Спакувани : 5 * жените краток. Забелешка : . 1.Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме преовладувајте во натура, умот внимателно застрелан. 2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. Женска преголема долна облека,женски целосен комплет долна облека,женска памучна долна облека,женска спортска долна облека, долна облека што дише. Женски гаќи со трослојно памучно дно меѓуножје за дополнителна заштита,фитил од пот,дише и здрави,отвори за нозе за удобност без гребење,погодни за дома,пред спиење и секојдневна употреба. Менструален период долна облека, плус големина долна облека жени,памучни постпартални дами гаќи,жени целосна покривка гаќи, жени памучни гаќи.

За производот

Купувачите избираат и