.

.

Сет за пижами за пижами на Картер, со големина 4-8, со големина 4-8

Сет за пижами за пижами на Картер, со големина 4-8, со големина 4-8

DEN 239.68

Од стока
Достапно.

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Измешајте, совпаѓајте + направете ја нејзината рутина за спиење! Од моето дете на Картер, овој сет на пижами од 3 парчиња е направен со мек полиестерски дрес за лесен, удобно чувство. Олабавувачки вклопување и покриени еластични ленти од половината ја одржуваат својата удобна цела ноќ. Плус, супер забавните отпечатоци од виножито и графики им даваат на овие PJs многу карактер. Полиестер ПЈ на Картер се отпорни на пламен без хемиски третман .. Phew! Сетот за пижами со 3 парчиња вклучува : еден врв, еден пар шорцеви и еден пар панталони. 100% полиестерски дрес. Кратки ракави. Покриена еластична лента за половината. Симпатични отпечатоци на екран на виножито и отпечатоци. Големини 4-8. Отпорен на пламен. Не хемиски третирани. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и