.

.

Блаженство Импровизирани Лежалки 40 Остров Јаже Хамак чаир в Виси Хардвер И Распрскувач Бар Отворено, Двор, Тревник Еко-Пријателски, Рачно Ткаени-Црна

Блаженство Импровизирани Лежалки 40 Остров Јаже Хамак чаир в Виси Хардвер И Распрскувач Бар Отворено, Двор, Тревник Еко-Пријателски,

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Седнете и испружете се! Ова јаже хамак стол има сето тоа : Издржливост, брза инсталација 40" широк. Украсени со панирани реси на двата краја на шипката за ширење. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Не е потребно склопување. Лесно за закачување со вклучен комплет за закачување : завртка за очи обложена Со Челик со ротирачка кука и сидро. УДОБНО И ЕКОЛОШКИ : Изработено од силно, рачно ткаено плетено плетено 100% памучно јаже од 3 мм со доволно опуштено за да ги истегнете нозете или само да се опуштите и да се потпрете. ЦВРСТ ДИЗАЈН : Широката површина има капацитет до 265 килограми.

За производот

Купувачите избираат и