.

.

Производи Бубачки Бластер Кварт

Производи Бубачки Бластер Кварт

DEN 2559.84

Од стока
Достапно.

Брзо пресечете ги цврстите, исушени дамки од бубачки. Безбеден за фиберглас, гелкоат и обоени површини и околината. Кварт. Не за употреба на стаклени површини. Брзо пресечете ги цврстите, исушени дамки од бубачки. Безбеден за фиберглас, гелкоат и обоени површини и околината. Еден кварт. Не за употреба на стаклени површини.

За производот

Купувачите избираат и