.

.

Calkingcase Персонализирајте Го Капакот На Куќиштето За Сопствен Телефон Направен За Google Pixel 7, 6,3

Calkingcase Персонализирајте Го Капакот На Куќиштето За Сопствен Телефон Направен За Google Pixel 7, 6,3

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Создадете Го Вашиот Прилагоден Дизајн На Нашиот Премиум Ултра Флексибилен Капак за Гел. Бидете Уникатни и Оригинални, Вашата Корица За Дизајн САМ ќе биде Единствена.Како ДА НАРАЧАТЕ : Едноставно Поставете Ја Вашата Сопствена Нарачка, а Потоа испратете ни порака со прикачено уметничко дело. Или можеби ќе ги испратите вашите уметнички дела на продажба[!на] .За најдобар резултат, ве молиме имајте ја големината на датотеката со слика поголема од 500 кб. Ние ќе ви испратиме порака ако имаме какви било прашања со вашиот дизајн. Talkingcase®Тенка Телефонска Кутија СО Diy Дизајн НА Денот НА Плажата. Специјално Дизајниран За : Google Pixel 7, 6.3". Компатибилен Број На Телефонски Модел : Пиксел 7. НЕМА ДА ОДГОВАРА : Не За Пиксели 7 Про (6.7 во екранот) / пиксели 7а (6.1 во екранот). Телефонски Оператор : АТ&Т, Т-Мобиле, Сад Мобилни, Веризон, Xfinity Мобилни. Изборен Заштитник на екранот Од Калено Стакло. Заштитете го екранот од кршење, гребнатини и испакнатини и одржување на екранот на телефонот беспрекорен при долготрајна употреба. Прецизно Инженерската Форма И Дизајн Нуди Лесен Пристап до Порти и Копчиња. Прилагоден Дизајн за Лесна Инсталација и Отстранување. Премиум Дизајн На Уметнички Дела за Да го Нагласите Вашиот Вкус и Стил. Уметничките дела се Дизајнирани и Печатени во САД со мастила одобрени Од калифорнискиот стандард За Здравје и Безбедност. ***Ова е ПЕЧАТЕН дизајн со мазна површина. Тоа не е текстура површина.***. Инженер и Тестиран За Работа со Безжично Полнење без Отстранување на Случајот.

За производот

Купувачите избираат и