.

.

Животинска Врата, Мрзлив Сибирски Тигар Црно-Бела Врата На Отворено Внатрешна Врата Душеци За Домашни Подови Килими Големина 23,6 х

Животинска Врата, Мрзлив Сибирски Тигар Црно-Бела Врата На Отворено Внатрешна Врата Душеци За Домашни Подови Килими Големина

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Користен издржлив врв од неткаен материјал отпорен на топлина . Имаат поддржани со неопренови гумени не-лизга поддршка . Машина за перење. Во затворени простории и на отворено користете Користен издржлив врв од неткаен материјал отпорен на топлина. Имаат поддржани со неопренови гумени не-лизга поддршка. Машина за перење. Внатрешна и надворешна употреба.

За производот

Купувачите избираат и