.

.

SportRack СР Виста Покрив Карго Торба, Средно, Црно

SportRack СР Виста Покрив Карго Торба, Средно, Црно

DEN 959.84

Од стока
Достапно.

Товарната Торба Sportrack SR8106 Vista Покрив го проширува просторот за складирање на вашето возило за дополнителни 13 кубни стапки. Без разлика каде одите - на одмор или само на спортски настани - можете да го донесете токму она што ви треба без да заземате простор во автомобилот. Со своите интегрирани најлонски ремени и тешки токи, торбата лесно се прицврстува на подигнатите шини на покривот и повеќето лавици на покривот, вклучувајќи Системи За Решетки На Покривот Спортрак, квадратни, тркалезни и повеќето фабрички лавици. Изработена од водоотпорен најлон, оваа товарна торба за патување вклучува затворање на патент со заштитна вратичка за дожд што безбедно ќе ги заштити вашите работи од временските услови, ветерот и нечистотијата. Црната боја е стилска и едноставна, надополнувајќи ги повеќето бои на автомобили. Товарната Торба За Покрив Спорт СР8106 Виста мери 35 инчи (Л) на 35 инчи (Ш) на 18 инчи (Ч) и доаѓа. Sport Rack SR8106 Виста Покрив Карго Торба, Средна, Црна водоотпорен најлон изградба. Затворање на патент со заштитна вратичка за дожд. Интегрирани најлонски ремени. Тешки токи. 13 кубни стапки простор за складирање. Димензии : 16"L x 9.25"W x 6" H. Тежина : 4.5 фунти. Модел СР8106. Водоотпорната Товарна Торба го проширува просторот за складирање на вашето возило.

За производот

Купувачите избираат и