.

.

Атлетски Работи Перформанси Фитил Маица

Атлетски Работи Перформанси Фитил Маица

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Фитил Маица За Изведба На Момчиња За Атлетски Работи обезбедува удобност, стајлинг, издржливост и перформанси за да одговараат на активниот животен стил на вашето дете. Оваа маичка има технологија за отстранување На Дри-Работи и дишење за да го одржува сув и удобен во текот на целиот ден. Исто така е без ознаки за да може да внимава на топката и да ја стави својата најдобра нога напред без одвлекување на вниманието. Други карактеристики вклучуваат кратки ракави и дизајн на вратот на екипажот за да се заврши ова парче активна облека. Достапен во целосен опсег на големини и класични бои, оваа маичка со кратки ракави е вистинскиот избор за вашето дете. Атлетик Работи Машки Перформанси Фитил Маица : 100% полиестер . Дри-работи фитил технологија . Маица . Вратот на екипажот . Кратки ракави . Лесен . Активна облека . Без ознаки за дополнителна удобност . Достапно во различни бои . Свртете внатре кон надвор, ладно миење во машина со слични бои, не користете белило или омекнувач, исушете го ниско, не пеглајте.

За производот

Купувачите избираат и