.

.

чилаког Женски Чипка Основни В-Вратот Маици Ракав Лабава Одговара Туника Блузи Бела Чипка Долги Ракави Блузи За Жени, Жени Трендовски Есенски Цветни Врвови За Печа

чилаког Женски Чипка Основни В-Вратот Маици Ракав Лабава Одговара Туника Блузи Бела Чипка Долги Ракави Блузи За Жени, Жени Трендовски

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Ве молиме разберете.✿Ве молиме Запомнете : големината на Облеката можеби е мала, Препорачувајте Да Изберете Големина На 1-2 Нагоре (полабава и поудобна) ➤➤за да ја изберете вистинската големина, погледнете ја нашата "слика на табелата со големини" за да ја изберете големината што најмногу ви одговара!Големина : XS=2, S=4, M=6, L=8, XL=10, XXL=12, XXXL=14, XXXXL=16. Обично времето на транспорт е 7-12 дена (освен викендите), но на фестивал или празници до одредено одложување на логистиката.Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата. Простете ни ако имате непријатности.печатење букви,без ракави ,секојдневно,носење,стилски и моден дизајн, летни секојдневни врвови. Костум За Хеланки,Фармерки,Здолништа,Секојдневни Панталони Или Шорцеви, Ќе Блеснете Како Дијамант.✿За Брод : ние брод вашиот пакет во рок од два дена. Големина : S=US 4, M=US 6,L=US 8,XL=US 10, XXL=US 12, XXXL=14, XXXXL=16 ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате.

За производот

Купувачите избираат и