.

.

Уникатни поволни цени за работа за жени во канцеларија за работа, мода без јака и исечен блејзер

Уникатни поволни цени за работа за жени во канцеларија за работа, мода без јака и исечен блејзер

DEN 463.84

Од стока
Достапно.

Овој паметен Blazer без јаки има аголен полите што е пократко во задниот дел за модерен кул изглед. Дизајн на отворен фронт со затворање на кука-очи за прикажување на вашиот неверојатен врв внатре. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'7 ", Градите : 33 ", половината : 24 ", колк : 36 3/8 ", тежина : 122 фунти) Табела со големина на тело (во инчи) големина градите- - Girth на половината - Ширина на рамото (САД 2) - 33 25 14 3/4 S (САД 6 ) - 35 27 15 1/4m (нас 10) 37 - - 29 15 3/4 L (САД 14) - 40 32 16 3/8xl (САД 18) - 43 35 17 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за работа на жени за работа на жени, безжичен блејзер 100% полиестер. Увезени. Исечена должина. Асиметричен полите. Целосно наредени. Затворање на кука-око. Машинско миење ладно со слични бои.

За производот

Купувачите избираат и