.

.

За Остин Хили Спрајт и Мг Џуџе Резервоар За Гориво-Бујаутопартс

За Остин Хили Спрајт и Мг Џуџе Резервоар За Гориво-Бујаутопартс

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Како еден од најголемите добавувачи на автомобилски делови во светот, на нашите делови секојдневно им веруваат механичарите и сопствениците на возила ширум светот. Овој Резервоар За Гориво е произведен и тестиран според најстрогите стандарди ЗА автомобили и камиони ОЕ за неспоредливи перформанси. Изграден за сопственост без проблеми и 100% визуелно прегледан и тестиран квалитет, Овој Резервоар за Гориво е поддржан од нашата 100% гаранција за задоволство. Гарантирано Точно Вклопување за лесна инсталација. 100% СОСЕМА НОВ, премиум ISO/TS 16949 квалитет-тестиран за исполнување или надминување на спецификациите НА OEM. Дизајниран за супериорна издржливост, поддржан од едногодишна гаранција За неограничена километража изберете : 1971 Мг Средно и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и