.

.

ГОЛЕМИ НА ГОЛЕМИ МАНСКИ ПРОТИВНИЦИ

ГОЛЕМИ НА ГОЛЕМИ МАНСКИ ПРОТИВНИЦИ

DEN 342.08

Од стока
Достапно.

Товарните шорцеви се тука за да останат и Georgeорџ ве покри. Овие машки карго-шорцеви се направени во удобна ткаенина од памук со малку истегнување за да се движат со вас. Разновидни за секојдневно носење за време на деновите на топло време, овие шорцеви за мажи имаат класичен дизајн на карго-џеб со складирање за да ги намалат вашите најважни работи и да ги задржат на дофат. Завршете го изгледот и спарете ги овие шорцеви со вашата омилена графичка маичка или кошула со копче за релаксирачки, лежерен ден. Само на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 7 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : јамки за појас. Големи машки карго шорцеви од Georgeорџ.

За производот

Купувачите избираат и