.

.

Подвижни Пријатели Бебе Унизе Креветчето Чевли, Беж, 12 Месеци

Подвижни Пријатели Бебе Унизе Креветчето Чевли, Беж, 12 Месеци

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Подвижни Пријатели меки чевли со ѓон креветче, патики, мокасини, чизми и сандали се одличен додаток во плакарот за чевли на вашето бебе. Нашиот избор на бебешки чизми ќе го задржи вашето малечко да изгледа модерно, без разлика дали случајно се забавува дома или шета на отворено. Покријте ги малите прсти и стапала на вашето малечко со нашата симпатична колекција чорапи и чевли. Подвижни Пријатели Бебе Унисекс Креветчето Чевли, Беж е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Бебе креветчето чевли. Направено со памучен полиестер, стп и вештачки материјали. Симпатична креветчето чевли за мали нозе и прсти на бебето. Совршени меки чевли за креветче за пред-пешаци и пешаци за прв пат. Удобни, пријатни, издржливи чевли.

За производот

Купувачите избираат и