.

.

Дорман - Автоградна Регистарска Табличка Хардверски Комплет-Црно-Бело

Дорман - Автоградна Регистарска Табличка Хардверски Комплет-Црно-Бело

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

КОМПЛЕТ ЗА БЕЛО ЦРНО КАПАЧЕ Погодно спакуван во различни големини, асортимани и количини. Вклучени метални завртки и најлонски навртки (каде што е применливо). Завртки отпорни на манипулација предвидени за зголемена безбедност (каде што е применливо). Издржлив дизајн за долг работен век. Компатибилност Со Големината На Регистарската Табличка : 12 Х 3/4. Дополнителни Карактеристики Боја : Црно-Бело/Цинк Јасно.

За производот

Купувачите избираат и