.

.

Злато Растение Печатени Полиестер Перница Случај Покритие Троседот Перница Покритие Дома Декор

Злато Растение Печатени Полиестер Перница Случај Покритие Троседот Перница Покритие Дома Декор

DEN 1263.84

Од стока
Достапно.

Злато Растение Печатени Полиестер Перница Случај Покритие Троседот Перница Покритие Насловна Декорспецификации : може да биде добра декорација за канцеларија, дом, автомобил, кафуле, продавница, библиотека итн. Издржлива, висококвалитетна технологија за печатење и фина изработка. Погоден за квадратна перница, перат, лесно се менува јадрото на перницата. Тип : Облик На Куќиште За Перница : Квадратен Материјал : Полиестерска Праска Кожа Злато Растение Печатено Полиестерско Куќиште За Перница Покритие На Софа Перница За Покривање На Домот.

За производот

Купувачите избираат и