.

.

Бебе ајкула за новороденчиња и мали деца со кратки ракави, пижами од шорцеви и панталони, сет од 4 парчиња, големини 12м-4Т

Бебе ајкула за новороденчиња и мали деца со кратки ракави, пижами од шорцеви и панталони, сет од 4 парчиња, големини 12м-4Т

DEN 287.68

Од стока
Достапно.

Известувањето за спиење е експлозија на вашето малечко во сетот за пижами за бебиња на девојчињата! Изработени во мек 100% памук, овие пижами имаат два комплети за појавување за двојно забава и удобност! 4-парчиња пижама сет вклучува : два врвови; Еден пар панталони и еден пар шорцеви. Топ 1 : вратот на екипажот на контраст; кратки ракави на Раглан; Графички принт од предната страна. Топ 2 : вратот на екипажот на контраст; кратки ракави; Графички принт. Панталони : еластична половината; влечење на стајлинг; печатење на сите. Шорцеви : еластична половината; влечење на стајлинг; печатење на сите. Супер-мека. © Бебе ајкула. Сите права се задржани . памучните PJ не се отпорни на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Бебе ајкула пижама со 4 парчиња поставени за девојчиња за новороденчиња и мали деца.

За производот

Купувачите избираат и