.

.

Тен Киселина Слободен Слика Рамка Душеци Со Бело Јадро Коси Сече За Слики-Одговара 22х28

Тен Киселина Слободен Слика Рамка Душеци Со Бело Јадро Коси Сече За Слики-Одговара 22х28

DEN 331.04

Од стока
Достапно.

Нашите матбори Без Киселина се 4-слоеви и имаат Бело Јадро. Со вкупна големина од 22" х 28", овие душеци совршено се вклопуваат во 22" х 28" рамки. Секоја подлога е исечена за да ги подобри вашите фотографии од 20" х 24". Вистинската големина на отворање на подлогата е 19,5" х 23,5 " инчи, така што може безбедно и безбедно да ја прикаже вашата фотографија од 20" х 24", уметнички дела, игла, знак итн. Вклучува поддршка и кеси. 25-Пакет w/ Подлоги И Јасни Кеси. Ќе добиете 25 Индивидуални Душеци, Подлоги и Чанти. Киселина Слободен, Бело Јадро 4-Слоја Душеци. Вкупна Големина 16 "х 16" - Наклон Сече Отворање Големина од 7,5 "х 7,5" за 8" х 8 " Слика. Поддршка и Јасни Кеси се вклучени со оваа опција.

За производот

Купувачите избираат и