.

.

Бербер Превозникот Апстракт Бушава Површина Килим, 7' 7 'Плоштад, Сина' Рѓа Слонова Коска

Бербер Превозникот Апстракт Бушава Површина Килим, 7' 7 'Плоштад, Сина' Рѓа Слонова Коска

DEN 551.68

Од стока
Достапно.

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.Продавница Safavieh на .

За производот

Купувачите избираат и