.

.

Рејчел Реј Керамика 2-Парче Овална О Гратин Сет, Сива

Рејчел Реј Керамика 2-Парче Овална О Гратин Сет, Сива

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Со светли бои и сигурна конструкција, Комплетот Рејчел Реј Керамика 2-Парче О Гратин носи уникатни форми и издржливи материјали во разноврсни парчиња што секој ќе ги цени. Овие гратини од 12 унци се изработени од керамика со овален дизајн кој е совршен за презентација. Дизајнирани да кафеави печени јадења како индивидуални овошни чипсови или загревање мини тенџере пити до вкусен, клокотот совршенство, овие јадења слични на рамекин се исто така идеални за поставување сосови, сосови и зачини. За дополнителна погодност, гратините ау се безбедни за употреба во микробранова печка, замрзнувач и рерна - До 500°F. гратините о безбедни за миење садови лесно одат од рерна до маса и добро се координираат со многу други шарени кујнски парчиња Рејчел реј. Јадете поединечни порции вкусна печена храна и други персонализирани задоволства со Комплетот Рејчел Реј Керамика 2-Парче О Гратин. Два Гратини Од 12 Унци. О гратините можат да се пофалат со издржлива керамичка конструкција со шарена керамичка глазура внатре и надвор. Рерната е безбедна до 500 Степени F, ау гратините се исто така безбедни за употреба во микробранова печка, како и во замрзнувачот. Дизајнот на рамекините ги прави пријателски за печка до маса. Машина за миење садови безбедна за лесно чистење. Живописната боја е одлична за координација со многу други кујнски парчиња Рејчел реј. Гаранција За Обезбедување Квалитет.

За производот

Купувачите избираат и