.

.

Гориво Алуминиум Раб Д КЛИВЕР 20х9ин Сјај Црна Бланширана Завршница, Д57420901757

Гориво Алуминиум Раб Д КЛИВЕР 20х9ин Сјај Црна Бланширана Завршница, Д57420901757

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Ниту една карпа не е оставена во нашиот погон за да ви ги донесе најновите во дизајнот и функцијата.Добар изглед, подобри цени и апсолутно најдобар опсег на стилови и апликации. Се гордееме со нашата способност да му обезбедиме на секој ентузијаст надвор од патот desireетиката и функцијата што ја посакуваат во различни фитинзи. Ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти производи со највисок квалитет со брза и пријателска услуга. Горивото Надвор од Патот ги произведува најнапредните теренски тркала, нудејќи ги најновите иновации во дизајнот и инженерството на пазарот. Навистина не можете да погрешите со нашата возбудлива палета На Теренски тркала За Гориво. Изградена патека тешка, но исто така дизајнирана за секојдневни обврски за возење, Горивото Надвор од Патот е вистинска надградба "без изговори". Гориво 1pc АЛУМИНИУМСКИ Раб D574 CLEAVER 20x9in Сјај Црна Бланширана Завршница, D57420901757 Број На Модел - D574 CLEAVER Производител Број На Дел-D57420901757 Шема на Завртки - 8x170 Офсет - 20 mm Заден Простор-5. Што чекаш? Земи малку.

За производот

Купувачите избираат и