.

.

Acdelco Gm Оригинална Опрема Предупредување За Опасност Прекинувач

Acdelco Gm Оригинална Опрема Предупредување За Опасност Прекинувач

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Acdelco Gm Оригинална Опрема Хазар Предупредување Прекинувач Е гм-препорачува замена за вашите возила оригиналната компонента. Ги активира светлата за опасност на вашите возила, дозволувајќи им на трепкачите од двете страни на вашето возило да трепкаат истовремено, без разлика дали вашето возило е вклучено или не. Овој оригинален прекинувач ЗА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ за опасност од опрема е произведен за да одговара на ВАШЕТО ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Прекинувач За Предупредување За Опасност Дополнителни Функции Боја : Зелена, Црна.

За производот

Купувачите избираат и