.

.

Steampunk Голем Антички Сребрен Паун Накит Приврзок

Steampunk Голем Антички Сребрен Паун Накит Приврзок

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Стилот на стемпанк предизвикува мисли на авантуристи кои патуваат низ светот.. и егзотични елементи како овој филигрански приврзок од паун совршено одговараат на темата! Овој голем Приврзок Steampunk е артикулиран, така што неговите долни комплети филигрански "пердуви" ќе додадат движење и интерес за секој дизајн на ѓердан. Приврзокот од паун има димензии 70мм х 100мм и доаѓа во антички имитиран сребрен метал. Стемпанк Приврзок : Артикулиран Филигрански Приврзок Од Паун, Сребрен.

За производот

Купувачите избираат и