.

.

Дизни Мики Маус Гроздобер Класици Црна И Жолта - Краток Ракав Маица За Деца-Прилагодено-Атлетски Хедер

Дизни Мики Маус Гроздобер Класици Црна И Жолта - Краток Ракав Маица За Деца-Прилагодено-Атлетски Хедер

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Официјални Маици На Дизни Стока Дизни Мики Маус За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Маици Мики Маус; Женски Маици Мики Маус; Детски Маици Мики Маус; Кошули На Дизни За Семејство; Дизни Графички Маици; Дуксери На Мики Маус; Гроздобер; Ретро; Потресени; 28 кој има два палци, големи тркалезни уши и е Омилен Цртан Глушец На сите? Тоа е Мики Маус! Нема ништо слично на класика-затоа ќе ви се допадне оваа официјална маичка Или качулка На Дизни со ретро илустрација на Мики со изглед во стил на бледнее и двојни палци пред шарена позадина на "Мики". Одличен подарок За обожавател На Дизни или Мики Маус, совршен е за патување Во Дизниленд или Волт Дизни Ворлд – добијте множители и усогласете се со пријателите и семејството за уште позабавно. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност.100% претходно намален памук. Кратки поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро-плетена јака. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

За производот

Купувачите избираат и